הנזילה או הרטיבות היו דיירים קבועים בבית במשך תקופה לא מבוטלת, וסביר להניח שאתם משתוקקים להיפרד מהם, לרענן את הבית ולשדרג את איכות החיים שלכם. אז מה אתם יכולים לעשות ואיך תוודאו שהנזילות באמת מאחוריכם?

תריס חשמלי או כיור נירוסטה?

אם אתם ממילא במגמה של התחדשות, ואם אחרי תיקוני הנזילות אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לרענן ולחדש, תוכלו להזמין חברה המבצעת עבודות נירוסטה באזור המרכז. יחד תוכלו לתכנן את כיור הנירוסטה שיעניק למטבח מראה מודרני וחדשני או תריס אלומיניום חשמלי שיאפשר לכם ליהנות מהשילוב המנצח שבין תחושת בטיחות מוגברת לאוורור ותאורה טבעית ונעימה.

בדיקת התשתיות וטיפול מונע

איתור נזילות הוא צעד חשוב, ואם זה עתה סיימתם לטפל ברטיבות – ודאו שהתשתיות שלכם במצב טוב. במילים אחרות, כדאי לבצע את פעולת האיתור כטיפול מונע, כדי לוודא שאין נזילה בלתי צפויה שעומדת לפגוע (שוב) בקירות, בתקרה או בריצוף. מאחר וניתן לבצע היום איתור נזילות ללא הרס, עם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמה תרמית, אין כל סיבה לחכות עד לרגע שבו תתגלה רטיבות בחדר הרחצה או בסלון. הקדימו תרופה למכה ונצלו את המומנטום.

רעננו את הריצוף או את הקירות

אם הרטיבות הסבה נזק לקירות או לאריחי הריצוף שלכם, זה הזמן לעשות שינוי. הזמינו בעל מקצוע מיומן שיעזור לכם לבחור אריחים חדשים, חיפוי לקיר או צבע מיוחד שימלא את הסלון שלכם באווירה נעימה ומזמינה. בין אם אתם משתוקקים לרצף את חדר השינה בפרקט עץ או לחפות מחדש את קירות המטבח, נדמה שיש לכם תירוץ מושלם לעשות את זה בדיוק עכשיו. עם בעל מקצוע מיומן תקבלו המון רעיונות מעולים שישדרגו את עיצוב הבית ויבטיחו לכם חוויית מגורים טובה יותר.

האם התקלה חלפה?

בזמן שאתם מתכננים את הצעדים הבאים שלכם, ודאו שהבעיה שהייתה על הפרק חלפה לפני שתשקיעו כסף בשיפוץ או בליטוש פינות שונות בבית. עם מאתר נזילות מיומן תוכלו להבטיח לעצמכם ראש שקט יותר, ולהשלים את מלאכת השדרוג של הבית בקלות, ביעילות ובלי הפתעות מיותרות שרק יהרסו כל תוכנית מלהיבה לריענון הפינה האינטימית שלכם. כאמור, בדיקה יסודית ובחינת השטח הן משימות שלא דורשות הזזה של אריחי ריצוף, הרס של הקיר או לכלוך והרס מכל סוג. במקום, בתהליך פשוט מאוד תדעו בדיוק מה מצב התשתיות והאם יש לכם סיבה לדאוג.