גילוי נזילות לפני קנייה

כחלק מבדיקה שתבצעו לפני קניית בית, משרד, או כל נכס אחר, אנו ממליצים בחום לבצע בדיקה של מאתר נזילות מקצועי ומוסמך. רבים מלקוחותינו הגיעו אלינו לאחר הקנייה, והופתעו לגלות נזקי צנרת שהוסתרו או לא הובאו לידיעתם לפני כן, לעתים בתום לב מצד המוכר. עם הציוד החדשני שאנו מחזיקים, ועם הצוות המקצועי שלנו נוכל לתת לכם התחיבות בכתב שאין נזילות,  או אם התגלתה נזילה נוכל לאתר אותה וכך תוכלו להעריך את עלות התיקון הנדרש ולעמוד על המקח בהתאם.

בדיקת נזילות לפני קנייה

בדיקה זו מתחילה בהליך של בדיקת לחץ בצנרת ובדיקת הניקוזים, וכוללת גם צילום תרמי של הבית בטכניקה המבטיחה גילוי של נזילה , אם קיימת, בקירות. עלות הבדיקה מתגמדת לעומת ההוצאות שנדרשות אם פספסתם את הדליפה, ותחסוך לכם טירחה רבה ועגמת נפש לאחר סגירת החוזה. בדיקת נזילות, נזקי צנרת ובעיות איטום בנכסים לפני קנייה תבטיח לך שקט נפשי, והנה חלק בלתי נפרד מבדיקת הנכס לפני הקנייה. ריבוי קבלנים ושיפוצניקים בלתי אמינים המתמחים בהעלמת האפקט של הנזילה והסתרה גורמים עם הזמן לעובש בקירות, לפיטריות ולעתים רבות אף לנזקים בלתי הפיכים למבנה!

גילוי נזילות לפני בידקת נכס, הכולל בדיקה מקיפה של תקינות הצנרת יבטיח לך שקט נפשי לפני הקניה. וודא שהבית החדש שלך לא דולף, . אנו נבדוק את הצנרת כחברה בלתי תלויה . משקיעים ובעלי בתים אוכלים את הכובע לאחר קנייה עקב הוצאה לא מתוכננת של החלפת או שדרוג צנרת מים, הימנע מכך וצור קשר עם המומחים שלנו.