מאתר נזילות מקצועי חוסך לך זמן וכסף

אם נזמין אינסטלטור וניתן לו לגשש קצת באפלה, מה יכול לקרות? השאלה הזו מנחה לא מעט בעלי דירות ובתים בישראל, שיודעים שקיימת נזילה בבית אבל מתקשים לאתר את מקורה המדויק. הם נמענים מלהזמין מאתר נזילות מתוך מחשבה שיוכלו לחסוך בעלות אם ידלגו על שלב האיתור ויזמינו אינסטלטור שימצא את התקלה בעצמו ויציע תיקון – הם למעשה עומדים להשליך אל הפח סכומי כסף גדולים יותר. זאת משום שאיתור נזילות מים אשר איננו מתבצע באופן מקצועי על ידי בעל ניסיון, הידע והציוד המתאים, הוא איתור נזילות שאיננו מדויק, והנה כל המשמעויות הכלכליות לפניכם:

1. שעות עבודה מיותרות
נתחיל דווקא מהאינסטלטור שלכם, אדם אמין ומקצועי ללא ספק, אבל גם אדם שמקבל שכר על פי שעת עבודה ובהיעדר יכולת לקבוע את מיקומה המדויק של הנזילה הוא צפוי להשקיע זמן רב באיתור התקלה עצמה. נראה כי מיותר להדגיש עד כמה צעד זה יקר יותר מבחינתכם, לא?

2. מישהו צריך לשלם על הנזק
האינסטלטור שלכם בחר לסדוק כמה קירות, לנקב כמה חורים בתקרה או להסיר ממקומם כמה אריחי ריצוף יוקרתיים. בסוף התהליך המפרך הזה הוא ככל הנראה ימצא את מקור הנזילה ויידע לפתור אותה באופן מושלם, אבל עלות התיקונים לאחר מכן תהיה גבוהה ומישהו יצטרך לסייד, לצבוע ולהחליף את האריחים כדי להחזיר את הבית למצבו הטבעי והנקי.

3. גם הזמן שלכם שווה כסף (ואנרגיה)
ימי עבודה רבים נדרשו לאינסטלטור עד שמצא את הנזילה וגם טיפל בה כהלכה, ורגע לאחר שהדלת נסגרת אתם מבינים שמעבר לתיקונים הנדרשים אתם צריכים גם להפשיל שרוולים ולהתחיל לנקות. זאת משום שבמהלך העבודות הצטברו לא מעט כמויות של אבק ולכלוך. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם יום חופש כדי להתמודד עם הכאוס שנוצר, אתם כמובן מוזמנים לעשות את זה. אם לא, ייתכן שעדיף לכם להשקיע מראש בהזמנת איש מקצוע שיודע לבצע איתור נזילות מים בצורה מקצועית ומדויקת, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

הפתרון – איתור נזילות מקצועי
כדי לחסוך את זמן העבודה של האינסטלטור, את השיפוצניק שיגיע לסייד ולצבוע וגם את יום העבודה שתצטרכו להשקיע בניקיון הבית, הצעד המתבקש מבחינתכם הוא הזמנת איש מקצוע שיוכל לבצע איתור נזילות מים באמצעות טכנולוגיה ייעודית. מאתר נזילות מקצועי מצויד לרוב במספר מכשירים, שכל אחד מציע פתרון מעט שונה ומותאם לתנאי השטח, כך שנזילות בבית, במשרד, במפעל או בשטח ציבורי פתוח – את כולן הוא ימצא ובצורה מדויקת מאוד. אל תחסכו בעלות הזו, בעיקר כי זה יעלה לכם הרבה יותר בדיעבד, כשתצטרכו להתמודד עם ההרס ברחבי הבית.