לצד מקרים שבהם אנחנו מזהים נזילה בקלות רבה, למשל כאשר מתגלים סימני מים על הקיר, כאשר הוא לח או כאשר הצבע מתקלף למשל, ישנם גם מצבים שבהם אנחנו חושדים כי קיימת נזילה על אף שאיננו רואים אותה באופן ברור כל כך. ריח לא נעים, לחץ מים ירוד בברז או חשבון מים שהולך ותופח ללא כל סיבה ממשית, אלה הם סימנים לכך שמשהו לא עובד כשורה, ועלינו לבדוק מה בעצם קורה שם, במערכות המים והביוב שלנו. בעלי דירות רבים נוטים במצבים הללו להזעיק אינסטלטור שיגיע לטפל בבעיה, על אף שאין זה ברור היכן מקורה. חשוב לזכור שגם כאשר הנזילה ברורה לעין אין זה מעיד על הנקודה המדויקת שבה הכל קורה. אם כן, האם אינסטלטור הוא האדם הנכון לצורך גילוי נזילות מים?

גילוי נזילות מים – השיטה של האינסטלטור

הזעקתם אינסטלטור הביתה, וכעת עליו לזהות את מקור הנזילה. מאחר ואין לו דרך לדעת מה הוא מיקומה המדויק, שכן הבטון והטיח מסתירים את מערכת הצינורות שלכם, הרי שהפתרון האידאלי מבחינתי הוא בגדר ניסוי וטעיה. כדי למצוא את שורש הבעיה הוא יאלץ להשתמש בציוד כבד למדי שיאפשר לו לסדוק את הקירות ואף להזיז את הריצוף ממקומו, ומאחר והמיקום המדויק של הנזילה אינו ברור, סביר להניח שיצטרך לחפור שטח גדול יותר, על פי תחושת בטן, ולקוות שיקלע מהר למטרה. אם יטעה יעבור לנקודה הבאה, וגם בה יותיר אחריו נזק. השאלה היא מה קורה כאשר תחושת הבטן שגויה, והתקלה האמיתית תתגלה רק לאחר שהדירה שינתה את פניה לחלוטין והתמלאה אבק, לכלוך וסדקים עצומים בקירות.

הפתרון היעיל יותר

גילוי נזילות מים יכול להתבצע בדרך הרבה יותר יעילה וחסכונית, כך שגם האינסטלטור שלכם יעבוד פחות קשה, וגם התהליך כולו ייקח זמן קצר יותר – וידרוש פחות משאבים כלכליים. הפתרון האידאלי הוא מאתר נזילות, בעל מקצוע שמגיע אליכם הביתה עם ציוד טכנולוגי מתקדם ומדויק מאוד, כזה שמסוגל לבצע גילוי נזילות מים מדוייק. במצלמה תרמית תציג על גבי הצג את הנקודה שבה שינויי הטמפרטורה מובהקים, וזוהי הנקודה שבה נדרש טיפול כירורגי מאוד, כזה שיחסוך את הנזק הרב שעשוי להיגרם לקירות, לריצוף ואפילו לתקרה. זכרו שלנזק ולהרס יש לא מעט משמעויות ובראשן משמעות כלכלית, שכן תצטרכו לשלם על שעות העבודה הרבות של האינסטלטור – אבל גם על התיקונים הרבים שיאפשרו לדירתכם לחזור למצבה הטבעי, הנקי והשלם.

[separator type="short" size="" icon="star"]

לאיתור נזילות מדוייק התקשרו

[button url="tel:058-7474-486" text="058-7474-486" size="" type="primary" icon="phone" external="0"]

[separator type="short" size="" icon="star"]

גלוי נזילות מים מדויק