עובש ורטיבות בקירות – מה עושים עם זה?

תופעות של עובש ורטיבות בקירות הן לא תופעות נדירות, למרבה הצער, ובעלי בתים רבים בישראל נאלצו או נאלצים להתמודד עם הבעיה הזו לפחות פעם אחת בחייהם. רגע לפני שנדון בפתרונות כדאי לעצור ולהתמקד בבעיה עצמה, משום שחשוב להבין עד כמה טיפול מהיר ומדויק הוא הכרחי. החשיפה לעובש ולרטיבות היא לא רק מפגע אסתטי, והיא מסבה נזקים משמעותיים יותר. לפני הכל, הנזק החשוב מכל, הוא נזק בריאותי. ככל שאנחנו נמצאים בבית לא מעט, וגם מי שעובד שעות ארוכות מבלה מדי יום לפחות כמה שעות טובות בבית, אנחנו נחשפים לעובש. כאשר הוא מצטבר במבנה הוא עשוי להוביל לזיהומים בדרכי הנשימה, לשיעול ולכאבי גרון. אם אתם מזהים שנזילה אכן קיימת, או שיש לכם עילה לחשוד בקיומה, הרי שהצעד הראשון שלכם צריך לכלול מאתר נזילות מקצועי שיוכל להגיע אל המקום עם ציוד מתקדם ולבצע איתור נזילות מים במבנה.

איתור יעיל ומהיר של הנזילה

כאשר אנחנו מזהים שקיימת נזילה בקיר אנחנו בהחלט זקוקים לפתרון מהיר, אבל לפני שאתם מזעיקים אינסטלטור שיגאל אתכם מייסוריכם כדאי שתזכרו עוד פרט אחד חשוב – טיפול בנזילה מחייב איתור מדויק של המקום שבו הכל קורה. מערכת הצינורות המסתעפת מעבר לקירות ולרצפות היא מערכת מורכבת ומפותלת, ובהיעדר מידע מדויק ביחס להימצאותה של הנזילה קשה יהיה להציע טיפול מהיר. יתרה מכך, בניסיון לאתר את התקלה יצטרך האינסטלטור לחולל לא מעט נזקים לקירות ולריצוף, מה שיגבה ממנו זמן יקר, ישאיר לכלוך ואבק בכל פינה, וגם ידרוש מכם עלויות נוספות לתיקון הנזקים לאחר הטיפול בתקלה. מנגד, תוכלו לצמצם משמעותית את הנזקים הכלכליים והפיזיים על ידי הזמנת איש מקצוע המנוסה באיתור נזילות מים.

מאתר נזילות מקצועי

מאתר נזילות יציע לכם פתרון מהיר, יעיל וחסכוני הרבה יותר, וזאת בעיקר משום שברשותו ציוד מתקדם שמאפשר לראות את מערכת הביוב מבלי לשבור קירות כלל, ומאתר הנזילות גם יודע לנתח את הממצאים ולהצביע באופן מדויק על הנקודה שבה נדרש האינסטלטור לעבוד. אל תתפשרו, אל תעגלו פינות ואל תנסו לחסוך בעלויות ולהזמין רק אינסטלטור מתוך מחשבה ששני אנשי מקצוע יעלו לכם יותר. להיפך, איש מקצוע אחד, מצוין ככל שיהיה, בהיעדר כלים מתאימים יתקשה לספק שירות מהיר ויעיל. מאתר נזילות, לעומת זאת, יוכל להשלים את התמונה ולאפשר גם לאינסטלטור הנפלא שלכם לעשות את מה שהוא צריך, בזמן קצר ועם מינימום נזקים למבנה.

 

עובש ורטיבות בקירות - מאיפה זה מגיע??

מה מקור הרטיבות בקיר? אם התשובה לא ברורה לכם, כדאי להזמין מאתר נזילות מקצועי. חסכו שברים ולכלוך במבנה ואתרו את הנזילה במדוייק!