צילום ביוב – איך זה נעשה?

היום כבר לא צריך לשבור קירות, לא צריך לרסק רצפות ולא צריך להשקיע זמן רב בצפייה באינסטלטור שלכם מחטט בקירות ובתקרה בניסיון לאתר את מקור התקלה. שיטות מיושנות אלו, שהובילו להרס, ללכלוך ולשעות עבודה רבות שהושלכו אל הפח, הן שיטות שעלו לנו לא מעט כסף ולחלקנו הרב גם לא מעט אנרגיות נפשיות. אלא שהיום המצב שונה לחלוטין, ובאמצעות צילום ביוב אפשר לאתר תקלות ונזילות בדרך הרבה יותר פשוטה. כל מה שצריך הוא בעל מקצוע עם מצלמה זעירה שיכול לספק תמונה ברורה ביחס לנעשה תחת אריחי הריצוף. המשמעות היא שלא תצטרכו להזיז ממקומה אף לא מרצפת אחת כדי לגלות האם והיכן הבעיה. כך, בקלות רבה, חסכתם הרבה מאוד כסף.

מתי כדאי לבצע צילום ביוב?

כאשר ישנה תקלה בצנרת או במערכת הביוב, ואנחנו רוצים לאתר את מקורה כדי לטפל בה באופן כירורגי ומדויק, צילום קווי ביוב הוא ללא ספק הצעד המתבקש והיעיל ביותר. חשבו לרגע על החלופה, ועל המשמעות של איתור תקלות במערכת הביוב ללא יכולת לראות מה קורה מהצד השני של הריצוף. ללא ספק ומבלי להסס אתם בוודאי מתארים לעצמכם שהצעד הראשון יכלול פירוק של אריחי הריצוף, אלה שבחרתם בקפידה כשעיצבתם את הבית, ואלה שהחלפתם תעלה לכם לא מעט כסף. צילום ביוב חוסך לכם את הטרחה, את המאמץ, את זמן העבודה של האינסטלטור, את שעות העבודה הרבות שלכם, את הלכלוך שיישאר לאחר מעשה וכמובן את העלות הכלכלית שתידרש כדי לממן את כל הסעיפים הללו. התקלה תזוהה בצורה מהירה הרבה יותר, והטיפול הנכון יוצע באופן שיתאים לתקלה כפי שזוהתה, מבעוד מועד, מה שיאפשר לכם גם להיות בשליטה על הנעשה לכל אורך הדרך.

חיסכון בעל חשיבות אדירה

אם כן, צילום ביוב הוא לפני הכל – חיסכון אדיר. שעות העבודה של האינסטלטור שלכם עולות כסף, ולא מעט, ובמשך זמן העבודה שלו גם אתם תצטרכו להיות בבית, בין אם תבקשו לשם כך יום חופש מהבוס ובין אם תוותרו על כמה הנאות קטנות שתכננתם ליום השקט שלכם. גם לאחר שיילך וישאיר אחריו אבק, לכלוך, חול וטיח, מישהו יצטרך לנקות את זה, כך שתוכלו לנקות בעצמכם ולחסוך כסף (אבל לעבוד קשה) או להזמין מנקה מקצועי ולחסוך זמן (אבל לא כסף). צילום ביוב יצמצם משמעותית את כל הנזקים, לרבות אלה הכלכליים והנפשיים, שהם בהחלט הקריטיים מכל.

[separator type="short" size="" icon="star"]

[button url="tel:058-7474-486" text="לצילום ביוב מדוייק התקשרו 058-7474-486" size="" type="primary" icon="phone" external="0"]

[separator type="short" size="" icon="star"]

 

צילום ביוב

צילום ביוב באמצעות מכשור מתקדם